شرکت سارنگ تجارت بین‌الملل با بیش از 15 سال تجربه با هدف تأمین مواد اولیه کارخانجات صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی تأسیس گردید و پس از گذشت زمانی کوتاه با عرضه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت‌های رقابتی به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های عرضه‌کننده مواد اولیه کارخانجات در بازار ایران شناخته شده است. این شرکت همواره با همکاری بزرگترین کارخانجات تولیدکننده مواد اولیه در عرصه جهانی، و با ارائه راه حل‌های مؤثر، با تکنولوژی روز همراه بوده است و با قلمداد کردن مشتریان ارزشمند خود به عنوان شریک تجاری، سعی در بالا بردن سطح کیفی محصولات و تعدیل هزینه‌های تولید نموده است. حسن اعتماد در عرصه داخلی و بین‌المللی و جذب مشتریان ارزشمند، ارزش‌هایی غیر قابل انکار است که همواره مد نظر شرکت سارنگ تجارت بین‌الملل بوده است. شرکت سارنگ تجارت بین‌الملل، در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری با بیش از ده کارخانه معتبر و شناخته‌شده جهانی در کشورهای مالزی، اسپانیا، فرانسه، پرو، هندوستان و چین، تجارت فعال دارد. شرکت سارنگ تجارت بین‌الملل، افتخار دارد با حدود سیصد کارخانه تولیدی در زمینه‌های صنایع لبنی، صنایع نوشیدنی نظیر آب‌میوه و نوشابه‌های گازدار، صنایع شیرینی و شکلات، چیپس خوراکی و اسنک، صنایع فرآورده‌های گوشتی و … در سراسر ایران همکاری مستمر و نزدیک دارد. شرکت سارنگ تجارت بین‌الملل طیف وسیعی از مواد اولیه شامل انواع روغن‌های نباتی و چربی‌های مشتق؛ رنگ‌های طبیعی و مصنوعی، انواع اسانس‌های خوراکی، انواع رنگ کارامل و کارامل آروماتیک، ویتامین “ث”، کافئین آنهیدروس، روغن گلیسیرین، انواع رنگ‌های طبیعی کارمین و آناتو را تأمین می‌کند. شرکت سارنگ تجارت بین‌الملل به منظور ارائه خدمات بیشتر، آمادگی دارد تا در سطح خرد و کلان، به صورت تحویل ریالی درب کارخانه مشتری و یا تنظیم قرارداد خرید کلی به صورت پروفرمایی از کشور مبداء، متناسب با نیاز مشتری اقدام کند تا کالای مورد سفارش به موقع و با مناسب‌ترین قیمت تحویل مشتری گردد
01–

طراحی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .

02–

سئوی سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .

03–

برنامه موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

فهرست